Некои ќе речат дека не е се во големината, но 21 сантиметар навистина звучи примамливо. Особено ако има чоколаден вкус!

Ова е најновиот производ на еротскиот чоко бренд  United Indecent Pleasures, на кој мора да се сложите дека е тешко да се остане рамнодушен. Направен е од најквалитетното чоколадо, со фин бел крем на врвот. Мјами.

Овој совршен  афродизијак  кој навистина ја возбудува фантазијата може да биде ваш за 60 долари. На располагање ви стојат шест различни овошни вкусови и еден со вкус на ликер.

Компанијата  United Indecent Pleasures е во сопственост на публицистката Angelice de Millet, која дефинитивно има визија како да ги освои пребирливите купувачи. За Божиќ ги промовираа чоко брковите, кои беа асполутен хит, а во најава се чоколадни гради.

Ако сакате да го изненадите вашиот партнер или партнерка со овој секси подарок, картицата во раце и нарачувајте.