Совршено фрапе од јагоди и нашата состојка на месецот-плазма. Освежително, свежо, хранливо и супер вкусно. Мммммм….

Јагоди и плазма

By Б.Л. Published: June 11, 2012

    Совршено фрапе од јагоди и нашата состојка на месецот-плазма. …

    Ingredients

    Instructions

    1. 1.Ставете ги сите состојки во блендер и убаво измешајте ги.
    2. 2.Послужете го фрапето во високи чаши и украсете со парчиња сежи јагоди.