Супер вкусен и здрав домашен џус подготвен од три типа на овошје. Одличен пијалок во моментите кога ви треба овошно освежување полно во витамини.

Чаша полна овошје

By Гастронаут Published: March 21, 2014

    Супер вкусен и здрав домашен џус подготвен од три типа на овошје. Одличен …

    Ingredients

    Instructions

    1. Сечкано овошје и млеко1.Дињата, крушата и крушата исечете ги на парченца. Ставете ги во блендер и додадете млеко.
    2. Изблендиран сок2.Убаво избледнирајте, за да добие фин кашест сок.
    3. 3.Префрлете во чаша. Одозгора ставете малку слатка павлака и наросете чоколадни трошки. Џусот пијте го веднаш. На здравје.