Ако денот по утрото се познава тогаш имаме навистина одличен предлог како да вие да го започнете денот. Со вкусен енергетски појадок кој ќе ви обезбеди доволно енергија и ќе ве држи сити се до паузата за ручек.


За подготовка на вкусни рецепти потребни се квалитетни продукти, затоа ние ги користевме производите на Виталиа

Енергетски појадок

By Мигусто Published: April 9, 2013

    Ако денот по утрото се познава тогаш имаме навистина одличен предлог …

    Ingredients

    Instructions

    1. 1.Трите лажици соино млеко убаво измешајте ги со вода.
    2. 2.Во поголема чаша ставете од муслите, налејте од соиното млеко. Промешајте и додадете ги останатите состојки.