Супер здрава салата која може да се употребува и како прелив во сендвичи заедно со пилешки прсти (омилена комбинација), но и самостојно или пак како мезе и сл.

Розева крем салата

By Ева Published: February 3, 2014

    Супер здрава салата која може да се употребува и како прелив во сендвичи …

    Ingredients

    Instructions

    1. 1.Сите состојки измешајте ги заедно и салатата е готова. Добар апетит!