Совршен додаток на буквално секое мевце. Пробајте!

Сос од сенф

By Гастронаутка Published: September 2, 2012

    Совршен додаток на буквално секое мевце. Пробајте!

    Ingredients

    Instructions

    1. 1.Разматете го сенфот со виното и маслото (со лажица). Кога смесата ќе се изедначи, додадете ги зачините, добро промешајте и послужете.