Супер вкусен и здрав домашен џус подготвен од три типа на овошје. Одличен пијалок во моментите кога ви треба овошно освежување полно во витамини.

Чаша полна овошје

By Гастронаут Published: March 21, 2014

  Супер вкусен и здрав домашен џус подготвен од три типа на овошје. Одличен …

  Ingredients

  Instructions

  1. Сечкано овошје и млеко1.Дињата, крушата и крушата исечете ги на парченца. Ставете ги во блендер и додадете млеко.
  2. Изблендиран сок2.Убаво избледнирајте, за да добие фин кашест сок.
  3. 3.Префрлете во чаша. Одозгора ставете малку слатка павлака и наросете чоколадни трошки. Џусот пијте го веднаш. На здравје.