Потребата од енергија плус во текот на денот можете да ја задоволите со нешто вакво. Супер вкусно, здраво, полно со витамини и она што е најважно, природно е. На здравје.

Напиток од рибизла и банана

By А.А.З. Published: March 13, 2014

  Потребата од енергија плус во текот на денот можете да ја задоволите со …

  Ingredients

  Instructions

  1. 1.Во блендер ставете ги состојките потребни за подготовка на напитокот.
  2. 2.Блендирајте се додека не добиете хомогена смеса.
  3. 3.Напитоко префрлете го во стаклена чаша, ставете неколку коцки мраз и уживајте!